Állásajánlat Itt van most: Kezdőlap - Állásajánlat

Lehet, hogy épp téged keresünk

Keressük azt az ambiciózus, fiatalt,
aki tagja lenne csapatunknak!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
    (tanácsadás, árajánlat adás, megrendelések lebonyolítása)
  • Beérkező megrendelések feldolgozása
  • Elkészült munkák kiadása, számlázása
  • Nyomtatásra előkészítés
  • Nyomtatás színes, illetve fekete-fehér gépeken
  • (pdf, cdr,  doc, xls, ppt, jpg, png, tiff)
  • Kötészeti feladatok ellátása

Feltételek:

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
    (Word, Excel)
  • Vektorgrafikus és/vagy pixelgrafikus szoftverek ismerete
    (Corel Draw és/vagy PhotoShop)
  • Jó kézügyesség
  • Kreativitás
  • Önálló problémamegoldás
  • Kiváló csapatszellem
  • Gyors tanulás
  • Logikus gondolkodás, folyamatok és rendszerek átlátása
  • Kiváló munkára törekedés
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Együttműködési képesség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Türelem és kitartás

Előnyt jelent:

  • Digitális nyomtatás területen szerzett tapasztalat
  • Nyomdai előkészítésben való jártasság
  • Széles formátumú nyomtató/plotter-üzemeltetési tapasztalatok
  • Kiadványszerkesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • HTML, PHP, CSS ismerete
  • Internetes marketing ismeretek

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkáltatói háttér
  • napi 8 órás munkaidő
  • barátságos, kellemes munkahelyi légkör

Ez egy érdekes, kihívásokkal teli, kreatív munka.
Ha úgy gondolod, hogy a fenti kritériumoknak nem felelsz meg,
kérlek ne jelentkezz.
Ne pazaroljuk egymás idejét!
Ha csak szeretnél valami munkát, ahol elvagy, amíg le nem jár a műszak, akkor ez nem neked való.

Ha viszont valóban szeretnél hasznos és értékes munkát végezni a lehető legjobb
minőségre törekedve, és a munkahely nem csak egy szükséges rossz,
akkor beleillesz a csapatba és szívesen látunk.

Mi szükséges a jelentkezéshez?

Fényképes önéletrajz
Informatikai háttér és ismeretek részletesebb bemutatása. Teljesen
irrelevánsnak tűnő információkat is
érdemes feltüntetni, mint például
Pascal ismerete, játékhoz pályaszerkesztési ismeretek, stb.
Mire
használod a számítógépet szabadidődben?
A “kutya” szó hozzáadása akárhova
a jelentkezéshez. Ezzel látjuk, hogy elolvastad a leírást és figyelsz a részletekre.
Fizetési igény megjelölése.

Miért gondolod magad alkalmasnak erre a munkára?

Ha ezek közül bármelyik hiányzik, akkor automatikusan érvénytelennek tekintjük a jelentkezést.

Ha megoldható, kérlek csatold az előző főnökök e-mail címét vagy telefonszámát!
Jelentkezéseket kizárólag e-mailben, a következő címre kérjük: dokucenter@dokucenter.hu.
Az általunk kiválasztott 5 legjobb jelentkezővel személyes találkozót és próbamunkát szervezünk.
Ennek keretében lehetséges, hogy IQ tesztet, logikát, problémamegoldó készséget felmérő tesztet adunk,
továbbá a jelentkezésben említett informatikai ismeretek gyors bemutatása is lehetséges egy rövid feladattal.
Munkatársaink leterheltsége miatt telefonon ne jelentkezzenek!

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefon (kötelező)

Üzenet

Önéletrajz feltöltése (kötelező)
(doc, docx, pdf, odt):
Max. 5MB

Motivációs levél feltöltése(doc, docx, pdf, odt):
Max. 5MB